• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Zonja Tefta largohet përfundimisht nga ekrani, tregon arsyen

Me siguri të gjithë e keni parë në ekranet e televizioneve të ndryshëm teksa shpjegonte si duhet të gatuani dhe ndante recetat e saj më të gjithë. Pas 14 vitesh Tefta Panagoja ka deklaruar se do të heqë dorë përfundimisht nga ekrani. E ftuar në ‘Rreze drite’ ajo zbulon arsyen që e çoi drejt këtij vendimi. “Kam 70 vite mbi kurriz, 14 vite me këtë emision për të cilin jam përkushtuar dhe ju jam mirënjohëse të gjithëve atyre që më kanë ndjekur. Kështu që vjen dita që duhet të lësh stafetën”,-ka thënë ajo. Me tej Zonja Tefta tregon se dita e fundit në televizion për të është ajo e nesërmja./revistawho.com