• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Zonja dhe Zotërinj mblidhuni: “Përputhen”, konkurrentë të rinj dhe tjetër moshë

‘Përputhen’ është kthyer në fenomenin e momentit për nga shikueshmëria dhe impakti që ka në publik. Deri tani kemi parë shumë në program, duke nisur nga debatet e deri tek shfaqja hapur e dashurisë. Por në një kohë kur publiku është mësuar me të gjithë personazhet, pritet të bëhet një ndryshim drastik në konceptimin e tij. Burime për ‘RevistaWho.Com’ kanë zbuluar se së shpejti në program do futen personazhe të rinj dhe mosha e tyre do të jetë mbi 30 vjeç, si për vajzat ashtu edhe djemtë.

Se çfarë do ndodhë me personazhet që tashmë ka muaj që i shohim në ekran, ende nuk dihet. Do kemi përputhje apo krijim të çifteve të reja?/revistawho.com