• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Zjarr i madh në një godinë tek ‘Myslym Shyri’

Një zjarr i madh ka rënë një godinë në rrugën “Myslym Shyri”.

Banesa mësohet se ndodhet ngjitur me gjimnazin “Arben Broci”, ku mësojnë qindra nxënës.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar 3 zjarrfikëse dhe policia. Nuk dihet nëse ka persona brenda banesës apo jo./syri.net

CLOSE
CLOSE