• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Zgjedhja e Ilda Bejlerit është një dhe e vetme, ja cilës ngjyrë nuk i ndahet moderatorja

Ilda Bejleri është një nga moderatoret më simpatike të ekranit shqiptar. Prej kohësh bukuroshen e kemi parë të drejtojë programe të ndryshme sportive në ekranin e ‘Digitalb’. Ajo publikon shpesh herë foto të ndryshme edhe në rrjetet e saj sociale nga daljet publike, pushimet apo emisionet.

Nëse do të shihni me vëmendje postimet e saj do të dalloni se zgjedhja kryesore e moderatores është ajo e ngjyrës së zezë. Ilda ka treguar se veshjet në këtë ngjyrë e kanë shoqëruar në evente të ndryshme, ditë plazhi apo dhe përditshmërie.

Nga kostumet serioze, fustanet e thjeshtë deri tek rrobat e banjës, zgjedhjet e Ildës i kanë takuar gjithmonë këtij tonaliteti. Më poshtë ju sjellim disa prej pamjeve më tërheqëse të Bejlerit në këtë ngjyrë:/revistawho.com