• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Zëri nuk pranon të dëgjojë asnjë këngë, përveç atyre të babi Gjikos

Elita Rudi dhe Gjiko publikojnë shpesh në rrjete sociale momente të ndryshme nga përditshmëria me djalin e tyre, Zëri, i cili për pak muaj feston 1-vjetorin e lindjes. Tashmë vogëlushi ka filluar të belbëzojë, të lëvizë nëpër shtëpi e të kuptojë se çfarë ndodh përreth. Madje duket se ai ka nisur të shfaqë që tani interesat e preferencat e tij dhe këtë gjë e ka treguar Gjiko në mënyrën më të bukur. Reperi ka postuar në ‘Instagram’ një video në të cilën shihet se i vogli dëshiron të dëgjojë vetëm këngët e babait të tij. Në video Gjiko shihet duke i kënduar Zërit këngën e famshme “O sole mio”, të cilën sapo vogëlushi e dëgjon fillon të qajë. Por kur reperi i këndon këngën e tij “Coco Jumbo” Zëri buzëqesh e fillon të kërcejë me të. Kjo gjë e ka kënaqur Gjikon dhe në fund të videos ai e përqafon vogëlushin dhe i thotë “Të dua”. Ky moment ka shkaktuar të qeshura tek Elita dhe Gjiko, e me siguri ka shkrirë zemrat e të gjithë atyre që kanë parë videon.

View this post on Instagram

Djali bObit vet 🤣❤️ O Sole mio vs Coco jumbo 🔥

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

Në fakt Zëri është rritur me këngët e babait të tij, ndaj për të atë ato mbeten melodia më e bukur. /revistawho.com