• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Zëri nuk mund ta ndajë Elitën me asnjë, moderatorja tregon momentin kur i vogli nuk e lë Gjikon të prekë mamin

Këto ditë vetizolimi të gjithë personazhet e njohur kanë treguar se po e kalojnë kohën me më të dashurit e tyre duke treguar kujdesin maksimal për ta.

Së fundmi, moderatorja e njohur, Elita Rudi ka ndarë një video në ‘Instastory’ ku duket se ndodhet pranë Gjikos dhe Zërit duke shijuar programet në televizor.
Ajo çfarë bie në sy është se si më i vogli i familjes nuk e lejon Gjikon të prekë flokët e mamit.
Edhe disa ditë më parë, Rudi ka treguar se ky karantinim i ka bërë të shijojnë gjërat më të bukura, ashtu siç është qëndrimi i gjatë me fëmijët dhe familjen./revistawho.com