• youuinsttaaffccbb
TEST
Moti

Zbuloni parashikimin e motit për ditën e sotme

Vendi ynë sot do të karakterizohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta.

Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku do variojnë: në zonat malore nga 07ºC deri në 19ºC, në zonat e ulëta nga 14ºC në 27 ºC dhe në zonat bregdetare nga 18C në 28ºC.

Era do të fryejë në drejtim Veriperëndimor me forcë valëzimi 2 ballë.