• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Zbuloni emoji-n perfekt për shenjën tuaj të horoskopit (FOTO)

 

Nëse shenja juaj do të ishte një emoji, ja si do të ishit ju në një fotografi të vogël

Dashi    
Manikyr thonjsh

 dashi.jpg      

Kreativë, të mprehtë dhe shumë të dashur. E harruar sensin e humorit? Personat bien në dashuri me ju për shkak të shakave të mprehta dhe personalitetit tuaj.

Demi    
Fytyra e qeshur me brirë

demi.png

             
Kokëfortë dhe të vendosur në mënyrat tuaja. Njerëzit me këtë shenjë e kanë mendjen e ndarë për gjërat që duan në jetë. Askush nuk ju ndalon juve dhe planin tuaj.

Binjakët              
Binjaket që kërcejnë

binjaket.png

   
Jeni gazmorë, të qeshur, të shoqërueshën, e doni jetën dhe jeni të prirur t’i bëni të tjerët për të qeshur

Gaforrja              
Puthja

gaforrja.png

 
Ju jeni të turpshëm, të rezervuar, të dashur dhe të kujdesshëm. Keni një sjellje tradicionale. Emoji që ju shkon më shumë është pikërisht ky i puthjes.

Luani    
Zjarri     

luani.png

Dukë shpërthyer në jetë si zjarri, ju kërkoni gjithmonë përkujdesje dhe vemendje.

Virgjëresha        
Lekët me krahë              

virgjersha.png

Ju keni një afat kohor specifik për qëllimet tuaja dhe siguroheni për ta ndjekur atë me përpikmëri. Gjithmonë i bëni gjërat me llogari dhe analiza, gjë kjo që ju bën të suksesshëm në jetë.

Peshorja            
Buzëqeshja me vetëkënaqësi  

peshorja.png

Vetëpërmbajta juaj flirtuese dhe hija e rëndë, i tërheq njerëzit për ju. Përpiqeni për ekulibër e harmoni dhe jeni të etur që të tjerët t’iu pëlqejnë.

Akrepi  
Silueta                

akrepi.png

Ju jeni misterioz, të dyshimtë dhe shumë të rezervuar. Ju gjithmonë i lini njerëzit të duan e të kërkojnë më shumë për ju.

Shigjetari            
Vajza kryelartë

shifjetar.png

Të qënit të drejtpërdrejtë dhe të ndershëm është ajo për të cilën njiheni më shumë. Jeni shumë të zgjuar dhe të mprehtë, u thoni njerëzve të vërtetën edhe nëse ajo dhemb.

Bricjapi
Fytyra e ngrysur             

bricjarpi.png

Jeni shumë të drejtë dhe besnik. Jeni praktik dhe të disiplinuar, kështu që keni kontroll të plotë mbi jetën dhe mendimet tuaja.

Ujori     
Ylli që shndërrin              

ujori.png

Një idealist natyror, ku opinioni juaj për botën është i ndryshëm. Ju keni nevojë të vazhdueshem për të kërkuar ndryshim dhe përmirësim.

Peshqit
Fytyra që mendon         

peshqt.png

Ju jeni një mendimtar i thellë dhe ju duhet pak kohë për të plotësuar dhe personifikuar jetën tuaj./In.tv