• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Zbuloni disa nga kostumet e personazheve të famshëm për Halloween 2019

Halloween është kthyer në një festë, tashmë tradicionale, në shumë vende të botës. Në 31 tetor të gjithë bëjnë përgatitjet e nevojshme për të festuar ditën e të vdekurve, përfshirë këtu “trick or treat”, festa e frikshme, kunguj të dekoruar, vizita në vende të pushtuara e shumë të tjera.
Kësaj tradite nuk mund t’i shmangen as personat e famshëm , të cilët po përgatiten për t’u shndërruar në personazhe nga më të ndryshmet, me veshje dhe kostume të frikshëm, paruke dhe festa gjigande.
Zbuloni në fotot e mëposhtme se si janë rregulluar të famshmit e Hollywood-it për “Halloween 2019” si, Demi Lovato, Heidi Klum, Bella Thorne, Luna Legend, Halsey, Evan Peters, Cardi B, Jessica Biel, Justin Timberlake etj.