• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Zbulohet surpriza e vitit! JLo dhe Maluma do jenë protagonistë në një komedi romantike

Ju ka shkuar ndonjëherë në mendje se mund t’i shikonit bashkë JLo dhe Malumën në një film? Epo shumë shpejt kjo dëshirë e fansave do bëhet realitet, pasi dy personazhet e njohur janë protagonsitët e kastit të ‘Marry Me’. Komedia romantike e cila pritet të nisë xhirimet shumë shpejt, do ketë në qendër një yll të pop-it, e cila pak para se të martohet më të fejuarin e saj (Maluma) zbulon se ai e ka tradhtuar me asistenten. Në këtë moment jeta e saj (JLo) ndryshon plotësisht dhe për t’i dhënë kuptim asaj, bukuroshja martohet me një mësues matematike, të cilin e zgjedh rastësisht. Ky projekt ka si producente vetë këngëtaren e njohur dhe shumë shpejt pritet të finalizohet. Më në fund të gjithë fansat e dy këngëtarëve do kenë fatin të shohin një film shumë argëtues me ata që janë yjet e momentit. / revistawho.com