• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Zbulohet sekreti i këmbëve të bukura në tapetin e kuq

Aktore dhe këngëtare pozojnë në tapetin e kuq të eventeve dhe ajo çfarë na shkon në mendje është: “Si ka mundësi që këmbët e tyre duken kaq të bukura edhe nëse kanë qëndruat gjithë ditën mbi taka?”. Përgjigjen e ka dhënë stilistja e yjeve e cila ka treguar se ato përdorin një krem të mbushur me CBB, një jo-psikoaktiv kanabinoid. Pra një krem me kanabis. “Është kura absolute për këmbë të bukura në tapetin e kuq edhe nëse këmbët tuaja ju dhembin nga ndejtja gjatë mbi taka”, -tha Lord Jones. Megjithatë këtë produkt nuk mund ta përdorin të gjithë pasi kanabisi nuk është i legalizuar në shumë vende të Amerikës./revistawho.com