• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Lajme

Zbulohet më në fund pamja e tij e plotë, ja si duket Ledio nga “Zonë e lirë”

“Zonë e lirë” është një emision që prej 15 vitesh drejtohet nga Arian Çani. Pavarësisht se ai ka qenë gjithmonë personi që shfaqej në kamera, prapa kuintave është një staf i gjithë që kujdeset për çdo gjë. ‘Ledio, të lutem’ është një nga shprehjet që dëgjojmë më shpesh gjatë një puntate, qoftë nga Ariani, apo dhe nga të ftuarit. Por kush është Ledio? Mbiemri i tij është Topalli dhe është martuar me dietologen Rolina Naco. Ndryshe nga Ledio, Rolino është aktive në rrjete sociale, ku shpeshherë publikon foto nga puna e saj si dietologe, apo momente të bukura që kalon me vajzën e saj të vogël, Joelia. Nëse i hidhni një sy profilit të Rolinës në ‘Instagram’, do të vini re se edhe në ato pak foto krah Ledios, ky i fundit shfaqet me kurriz./revistawho.com