• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News

Zbulohet i dashuri i Dafina Zeqirit…ja cili është

Tashmë dihet se këngëtarja Dafina Zeqiri ka të dashur dhe është zbuluar identiteti dhe pamja e tij.

Telegrafi.com kishte publikuar kohë më parë fotografi të Dafinës teksa bënte shopping me të dashurin e saj në Stuttgart.

Gjithashtu mësohet këngëtarja vazhdon të jetë shumë e lumtur me të dashurin e saj.

Në fakt Jose, i dashuri i Dafinës, vjen nga Republika e Dominikës.

Disa media kishin raportuar se emri i të dashurit të Dafinës është Rodriguez, por në fakt emri i tij është Jose.

Megjithatë Dafina ende nuk ka folur hapur për jetën e saj private.

Telegrafi.com