• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Zbulohet çifti më i ri i showbiz-it, ja me cilin futbollist është e lidhur Nevina Shtylla

Nevina Shtylla është një ndër vajzat e famshme që është gjithmonë në qendër të mediave rozë. Së fundmi, moderatorja është përfolur se është në një lidhje me futbollistin Eros Grezda. Ata ishin parë bashkë në kohën kur Eros qëndronte në Tiranë dhe madje kanë publikuar dhe një foto së bashku, por Nevina i hodhi poshtë lajmet duke treguar se ata ishin takuar rastësisht.

Mirëpo, burime për ‘Panoram Plus’ bëjnë me dije se çifti kanë rreth 6 muaj që janë bashkë, madje kanë filluar edhe pushimet të dy. Komentet nëpër fotot e njëri-tjetrit e përforcojnë edhe më tepër raportin mes tyre.

Kujtojmë që Nevina prej disa kohësh është e angazhuar me emisionin ‘Procesin sportiv’ në Top Channel, ku prezanton në krah të Edi Manushit, vend të cilin më herët e mbante Marina Vjollca./revistawho.com