• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Zbulohet biseda/ Këngëtari shqiptar i kërkon seks, tironsja: Dua 1 mijë euro dhe…

Reperi kosovar, Mozzik vazhdon të përfshihet në skandale seksuale. Pas bisedave me një vajzë që e kishte njohur gjatë jetës së natës, atij i janë publikuar biseda me një vajzë tjetër nga Tirana, e cila i ofron seks në këmbim të 1 mijë eurove dhe duket se reperi është mjaft i gatshëm.

247173 

CLOSE
CLOSE