• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Zbardhet vrasja në Bllok, ja pse e qëlloi djali të atin

Krimi që ka goditur sot familjen Kurti, mësohet ta ketë zanafillen më herët. Artur Kurti është vrare nga i biri, pas dhunës që i ati ka ushtruar ndaj tij, të ëmës dhe dajës së të riut. Sipërmarrësi i ri, me inicalet J.K pasi ka dërguar në spital dajen është vetedorëzuar duke rrëfyer momentet e krimit. Sipas informacioneve mësohet se i ndjeri konfliktohej shpesh me familjarët e tjerë si pasojë e pijes, por ky konflikt i fundit ka qenë fatal për jeten e tij.