• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Zayn Malik tradhëton të dashurën e tij Gigi Hadid, ja provat…

Një profil anonim në Twitter ka publikuar disa screenshot ku shihet se Zayn Malik ka një marrëdhënie romantike me një tjetër femër, duke tradhëtuar kështu të dashurën e tij, Gigi Hadid.

Në bisedë, Malik është duke i kërkuar falje një femre, indentiteti e të cilës deri tani nuk është bërë i njohur, madje ai i kërkon t’a takoj përsëri.

zaynexposed500

Ky dialog është bërë gjatë muajit Prill, periudhë kjo që Malik ka qenë në romancë me të dashurën e tij e tij aktuale.

Deri tani këngëtari dhe modelja nuk kanë bërë asnjë deklaratë lidhur me këtë çështje.