• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Zaimina Vasjari ka një ‘alarm’ shumë special në mëngjes, e vogla Khloe vë gjithë shtëpinë në lëvizje

Bukuroshja e ekranit, Zaimina Vasjari ka publikuar mëngjesin e sotëm një video shumë të veçantë të së bijës Khloe. Siç duket edhe Zaimina e ka provuar ndjesinë e zgjimit shumë herët prej së bijës. Sot e vogla e saj është zgjuar që në orën 6 të mëngjesit dhe ka nisur të lëvizë në shtëpi.

Khloe, e cila erdhi në jetë 9 muaj më parë ka ‘kontrollin’ e gjithçkaje dhe prindërit e kanë të gjithë vëmendjen të përqendruar tek ajo. Me siguri çdo nënë e kupton shumë mirë gjithçka po kalon Zaimina./revistawho.com