• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Young Zerka në zi, humb një person të shtrenjtë të familjes

Këngëtari i njohur, Young Zerka, ka bërë së fundmi një postim të hidhur në rrjetet e tij sociale. Ai ka njoftuar se ka humbur një njeri të dashur të familjes, tezen e tij.

Artisti nuk ka dhënë asnjë detaj më shumë, pasi me siguri dhimbja duhet të jetë e madhe. Menjëherë kolegë dhe fansa të shumtë i kanë shprehur ngushëllimet e tyre këngëtarit.

View this post on Instagram

U prefsh në paqe teze Marika…🥺😢

A post shared by YOUNG ZERKA (@youngzerka) on