• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News

Young Zerka heq dorë nga flokët e gjatë

Përveç interpretimit të tij gjatë puntatës së “Dancing With The Stars”, Young Zerka ka habitur edhe me pamjen e tij. Ishim mësuar ta shihnim me flokë të gjata dhe kaçurela, por mesa duket këngëtari ka hequr dorë prej tyre duke u shfaqur me një model flokësh ndryshe.

z1

z2

z3

 

zerkaaa