• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ylli Limani dhe Lumi B pritet ta sjellin “Pate” më shpejt nga ç’mendoni

Me postimet e ndryshme në rrjetet sociale, Ylli Limani zbuloi disa javë më parë se shumë shpejt do të vinte me një bashkëpunim me Lumi B.

Së fundmi këngëtari ka vendosur të zbulojë një pjesë të këngës, duke publikuar një video krah Lumit gjatë xhirimeve të videoklipit të ri.
“Pate, më shpejt nga ç’mendoni”, ka shkruar Ylli në postimin e tij në ‘Instagram’. Ndonëse nuk ka zbuluar asnjë datë rreth këtij projekti, duket se fansat po e presin me padurim pasi kanë lënë një sërë komentesh në llogarin e tij.
Kujtojmë se projekti i fundit i Limanit është ‘I kam kall’, ndërsa Lumi B ka ardhur në një bashkëpunim me Dafina Zeqirin dhe Ledri Vulën./revistawho.com

View this post on Instagram

PATE @lumib sooner than you think 🧢

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on