• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ylli e paska kapur keq me Elvanën në xhirime dhe pse do e kuptoni nga këto video

Bashkëpunimi i fundit i Elvana Gjatës me Ylli Limanin u prit mjaft mirë nga publiku, ndërsa ky i fundit ka zbuluar pak më parë ca momente nga xhirimet e këngës.

Në ka një gjë që Ylli e ka bërë më së miri, ka qenë të imitojë Elvanën me këngën “Kunadhe” apo “Loti”. Në video dallohet se si këngëtari e imiton edhe me intonacion edhe veprime, duke bërë që hera herës Elvana të shkrihet së qeshuri.

“M’duhet mu bo ma serioz ne xhirime edhe mi lon njerzt rahat… sorry @elvanagjataaaa 🥴🥴🥴”, ka shkruar ai krah videove që nuk kanë kaluar pa marrë vëmendjen e ndjekësve, pasi momentet spontante mbeten gjithmonë më të dashurat./revistawho.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yll Limani (@ylllimani)