• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Xixat e fundit të Melanisë! Shtëpia e Bardhë vishet për Krishtlindje

Melania Trump ka dekoruar për herë të fundit Shtëpinë e Bardhë përpara se bashkëshorti i saj, Donald Trump të lërë zyrën në 20 Janar. Këtë mëngjes, Melania falenderoi të gjithë ata që e ndihmuan për dekorimin e shtëpisë duke publikuar në rrjete sociale disa foto të shkrepura pranë pemëve gjigante.

“Së bashku ne festojmë këtë tokë që jemi krenarë ta quajmë shtëpi”-shkroi Zonja e parë e Amerikës krah fotove.

Ndjekësit e kanë përgëzuar shumë Melaninë për guston e saj dhe mënyrën si e ka dekoruar edhe këtë vit Shtëpinë e Bardhë.

Ndonëse pak kohë më parë u publikuan disa kaseta sekrete ku pretendohej se Melania nuk e kishte aspak me qejf dekorimin e shtëpisë, në fakt vit për vit ajo ka treguar se e bën me shumë dëshirë këtë punë dhe këtë e tregojnë imazhet e mëposhtme nga Shtëpia e Bardhë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by First Lady Melania Trump (@flotus)