• youuinsttaaffccbb
TEST
Jetë, Modë

Xhinset më ‘trendy’ të momentit, ja si mund t’i kombinoni ato

Prej disa kohësh trendi i famshëm i xhinseve është rikthyer! Xhinset e gjera në fund janë pantallonat që i duhen të gjithë femrave pa asnjë përjashtim dhe nuk duhet të mungojnë në garderobën e secilës prej nesh. Mund t’i veshim kudo dhe kurdo dhe të ndihemi si vajzat e pasarelave.

Më poshtë do të gjeni disa kombinime që mund t’i vishni në përditshmërinë tuaj dhe jo vetëm.