• youuinsttaaffccbb
TEST
Fotot

Xhensila si Elvana në klipin e ri (FOTO)

Xhensila Myrtezaj së shpejti do të publikojë klipin e saj më të ri. Ajo ka zbuluar foto se si do të duket dhe është vënë re një ngjashmëri e madhe me kolegen e saj, Elvana Gjata në klipin ‘Disko Disko’.