• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Xhensila Pere: Ju rrëfej detajet e videos erotike me të dashurin

Ditë më parë në media qarkulloi një video erotike ku shfaqej Xhensila Pere, ish-banorja e ‘Big Brother’ në momente intime me të dashurin e saj. Në një intervistë për gazetën ‘Panorama’ Xhensila tregon për detajet e videos dhe  thotë se i lindi dëshira që publiku ta njihte atë dhe në këtë linjë. “Gjithmonë më ka pëlqyer të luaj fort, pa marrë parasysh gjykimet dhe të dal jashtë rregullave. Në fund të fundit është jeta ime, e jetoj si të dua unë”- shprehet Xhensila. Qëllimi i saj ka qenë ti thotë jo të jetuarit nën petkun e ndershmërisë, që sipas saj e pretendojnë t’a kenë shumë femra dhe që duhet ta jetojnë jetën si duan dhe jo si duhet. “Pasioni dhe dashuria që kemi për njëri-tjetrin bëri që të dalë një super video”-vazhdon ajo më tej duke na bërë të ditur se të dashurin e saj nuk do e shfaqë asnjëherë publikisht.