• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Xhensila Myrtezajn në këtë situatë s’e kishim parë kurrë dhe Besi na e tregoi me detaje

Xhensila Myrtezaj ka shkuar për të bërë analiza, shoqëruar nga Besi sigurisht. U desh vetëm ta shikonte teksa ishte gati e përlotur dhe aktori e ka xhiruar pak sekonda bashkëshorten e tij që qan si fëmijë. Video ka marrë shumë komente, ndërsa Xhensila dëgjohet duke i thënë: “Hiqe atë telefon. Kam frikë a e kupton”. Pas fjalëve i drejtohet infermieres për të marrë gjak me frikën e gjilpërës. Fansat e kanë marrë si shaka dhe kanë qeshur shumë, ndërsa vetë Besi i kërkon të gjithëve mos tregojnë se video është publikuar dhe realizuar në fshehtësi. A thua se vërtetë do i shpëtojë ky publikim Xhensilës…