• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News

Xhensila Myrtezaj tashmë edhe imazh…

Këngëtarja bukuroshe Xhensila Myrtezaj pritet të jetë imazhi i një pije energjike. Fotot e saj kanë ardhur nën realizimin e fotografit Veton Osmani ku Myrtezaj duket mjaft seksi dhe në formë. Madje ajo ka ndryshuar edhe stilin e saj  etë veshurit në këto foto.