• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Xhensila dhe Fatjoni vazhdojnë bashkë… Ja fotot nga festa

Tani nuk ka më dyshime, çifti Xhensila dhe Fatjon janë rikthyer bashkë… Ose ndoshta nuk janë ndarë kurrë. Pas fotove ku shfaqeshin bashkë në kinema, Xhensila Pere dhe Fatjon Hysenbelliu janë shfaqur sërish çift mbrëmë në festën e nominimeve të “Top Awards”… Çifti simpatik duket se i kanë bërë ballë çdo krize dhe janë më të lumtur se kurrë krah njëri-tjetrit.