• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Who Serial

Xhemre bëhet fajtore për “vrasjen” e Nazanit, ja ç’do ndodhë këtë javë në “Lule të vetmuara”

Vëllai i Abazit kërkon të hakmerret dhe rrëmben Seherin. Meral pëson një tronditje të rëndë kur merr një lajm të hidhur për nënën e saj. Selin i bën një ofertë Banusë që kjo e fundit nuk mund ta refuzojë. Banu vazhdon të mashtrojë Kaderin. Nazan bën plan të përfitojë lirinë e plotë duke mashtruar gjykatën. Xhemre futet në depresion ndërsa Emel bën një plan të tmerrshëm për ta shkatërruarr plotësisht. Mesude mëson se Kemal ka një grua tjetër dhe nuk pranon të heqë dorë nga ai. Gynej prish marrëdhëniet me familjen e tij pasi ata nuk e pranojnë Songylin. Nazan zhduket papritur. Faji i mbetet Xhemres. Kjo e fundit bëhet fajtore për një vrasje që nuk e ka kryer./revistawho.com