• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Xhemi ka një kërkesë për Salsanon këtë ditëlindje

Prej vitesh Xhemi Shehu dhe Salsano Rrapi gëzojnë një miqësi të ngushtë që prej bashkëpunimit të tyre në skenën e spektaklit të humorit ‘Portokalli’. Ndonëse Xhemi u largua prej kamerave, miqësia me Salsanon dhe një pjesë të kastit të aktorëve vazhdoi.

Edhe sot ajo ka vendosur ta urojë kolegun e saj me një përmbledhje momentesh, shoqëruar me një kërkesë: “Mos ndrysho kurrë. Gëzuar ditëlindjen”.

Ajo ka ndarë shpesh video të ndryshme me Salsanon, ku duke realizuar materiale e skeçe të ndryshme nuk kanë munguar asnjëherë të qeshurat me lot dhe energjia e mirë./revistawho.com