• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Këshilla, Lajme

Xhaketa xhins dimër dhe verë, ja VIP-at që do ju bëjnë t’i vishni edhe kur është ftohtë

Asnjëherë nuk mund të gabosh me një xhaketë xhins! Të paktën këtë kemi kuptuar nga fotot e vajzave të njohura të ekranit. Dimër apo verë, nuk ka rëndësi nëse zgjedh kombinimin e duhur, një xhaketë xhins i jep gjithë sharmin që i duhet një veshjeje. Nëse doni të dukeni e thjeshtë, klas, ose trendy, për të gjitha kontribuon një xhaketë xhins. Modelet dhe ngjyrat janë të ndryshme, po ashtu edhe kombinimet. Ju zbulojmë disa nga sugjerimet e VIP-ave…/revistawho.com