• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Xhaketa e stiluar nga një shqiptar përfundon në kopertinën e njohur

Dhe një herë tjetër talenti i stilistëve tonë përfundon në kopertinën e Harper’s Bazaar në Vietnam. Ashtu si dhe një vit më parë, Festim Isufi, një stilist nga Kosova tërhoqi vëmëndjen, por kësaj radhe me një xhaketë të mbuluar nga gurë te shndritshëm. Këtë xhaketë e ka veshur reperi i njohur, Tyga. Tashmë është bërë e zakonshme që emrat shqiptarë përfundojnë në revistat më prestigjoze, tapete të kuq apo evente. Epo talenti heret a vonë duhet shpërblyer.