• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

“Hakmarrje”, ja çfarë do të ndodhë sot

Hakan është i tërbuar me gënjeshtrat e Jamurit. Si do të jetë përballja mes tyre? Jamur ka bërë gati për mikeshën e saj një biletë avionic për në Paris. Xhemre tronditet kur mëson se prindërit e saj nuk janë më bashkë dhe vendos të qëndrojë me Barësh. Hakan gjen Selen poshtë shtëpisë së tij të mbytur në lot. Cili është plani i saj? Përse do të flasin Emre dhe Jamur? Policia hetimore merr në pyetje Jamurin e më pas Emrenë. Çfarë do të bëjë ky I fundit kur të mësojë se mamaja e tij ka akuzuar Jamurin?/tvklan.al

CLOSE
CLOSE