• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme, Teknologji

‘WhatsApp’ sjell aplikacionin që rikthen mesazhet, ja si ta përdorni

Ndodh shpesh që të fshijmë një mesazh  nga telefoni ynë dhe më pas të jemi kujtuar se ai mesazh mund të na ishte dashur dhe jemi munduar që ta rikthejmë atë. Por jemi lodhur kot pasi deri më tani nuk ka ekzistuar asnjë aplikacion i cili e mundësonte këtë. Epo “WhatsApp” ka menduar përsëri duke sjellë risinë më të fundit. Nëpërmjet aplikacionit “WhatsRemuved” tanimë ju mund ti fshini mesazhet fotot apo video, por ky aplikacion do i ruajë.

Për të përdorur këtë aplikacion ai duhet të shkarkohet në fillim dhe është vlefshëm vetëm për sistemin android, ndërsa përdoruesit e Apple duhet të presin. Ky aplikacion fshin vetëm mesazhet të cilat ju keni fshirë që nga momenti i instalimit të tij. /revistawho.com