• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Vrasja në Tiranë, 50-vjeçari kishte lidhje me një 25-vjeçare, e cila është shtatzënë

Sherri për dirvocin dhe dhuna që 50-vjeçari Artur Kurti, kishte ushtruar dhunë ndaj gruas së tij, duket se shkaku i vrasjes së mbrëmshme në ish-Bllok. Viktima Artur Kurti nuk e ka pranuar faktin se do të divorcohej nga e shoqja, Shpresa, dhe në gjëndje të dehur kishte ushtruar dhunë para 2 ditësh . Sipas burime Artur Kurti shkonte shpesh në gjëndje të dehur në shtëpi, i cili, dhunonte fizikisht dhe psikologjikisht gruan dhe djalin e tij. Mësohet se ka qënë gruaja ajo që e ka kërkuar divorcin dhe 50- vjeçari kishte nisur një lidhje me 25- vjeçare, e cila thuhet se ishte shtatzënë.