• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Vranësira pas diellit, kështu do të vazhdojë moti ditën e sotme

Edhe ditën e sotme do të kemi mot me vranësira dhe rreshje shiu. Dita nis me temperatura të ngrohta dhe rreze dielli, megjithatë nga dreka pritet të nisin rreshjet e shiut. Temperaturat do të vazhdojnë të qëndrojnë të larta rreth 27 gradë celcius, ndonëse deri pasdite rreshjet nuk do të pushojnë.
Në të tilla kushtë atmosferike do të vazhdojë edhe fundjava./revistawho.com