• youuinsttaaffccbb
TEST
Moti

Vranësira dhe reshje, ky është parashikimi i motit për ditën e sotme

Sipas MeteoAlb: Pjesa e parë e ditës do të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare.
Por duke filluar nga orët e mesditës vranesirat do të shtohen në vend duke sjellë reshje në
pjesën me të madhe të territorit.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes, por ulen ne mesditë duke luhatur vlerat
nga 3°C deri në 23°C.

Era do fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Verilindor duke krijuar dallgëzimi 3 ballë.