• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Jetë

Vogëlushi i Silva Gunbardhit në “gjurmët” e prindërve

Që prej muajit korrik këngëtarja Silva Gunbardhi ka sjellë në jetë djalin e saj të parë Dalvin. Ajo është duke e shijuar mjaft mëmësinë këto kohë dhe shpesh poston foto apo video të vogëlushit. Në videon më të fundit të publikuar prej saj shohim se Dalvi i vogël ka nisur të ndjejë muzikën. “Që tani ka filluar ta ndjej muzikën dhe të lèviz sipas ritmit djali im! Hajde Dalv dirigjenti hajdeee!,”-shkruan Silva në Instagram. Nuk dihet nëse Silva do të publikojë ndonjë këngë të re gjatë kësaj periudhe.

https://www.instagram.com/p/-BuIV8kwhv/?taken-by=silvagunbardhi