• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Këshilla, Lajme

Vjeshta është pranë, ja cilat modele xhaketash nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj

Vjeshta është shumë pranë dhe të gjithë kanë nisur të mendojnë se cilat janë rrobat që nuk duhet të mungojnë në garderobë këtë sezon. Stilistët e njohur ndërkombëtarë kanë prezantuar modelet e xhaketave më ‘in’ për këtë shtator, të cilat janë klasifikuar ndër stilet më të pëlqyera.

Modelet që do të shohim më shpesh këtë sezon janë ato në ngjyrë të errët, por dhe në ngjyra të ndezura. Xhaketat me kuadrata apo prej pambuku do të jenë gjithashtu një trend i muajve të ftohtë të vjeshtës dhe dimrit.

Më poshtë ju sjellim 10 llojet e xhaketave që nuk duhet të mungojnë kurrsesi këtë sezon në garderobën tuaj dhe të cilat mund t’i kombinoni me çdo veshje sipas ‘Cosmopolitan’:/revistawho.com