• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Vjen së shpejti…”, Adelina Tahiri zbulon biznesin e saj më të ri

Këngëtarja e njohur shqipatare Adelina Tahiri, duket se arrin gjithmonë të fitojë vëmendje me sukseset e saj.
Artistja ka treguar se mund t’ja dalë në shumë fusha të ndryshme e me anë të një postimi në ‘Instagram’ na ka surprizuar me angazhimin e fundit të saj.
Ajo ka publikuar një foto ku duket një këpucë e zezë tepër moderne mbi të cilën qëndron i shkruajtur emri i Adelinës.
” Vjen së shpejti ‘Shoesbyadelina'”, shkruan artistja bashkangjitur fotos.
Duket se ajo ka vendosur të jetë dizenjatorja e linjës së saj personale të këpucëve.
Iniciativa e saj u prit shumë mirë dhe komentet tepër pozitive nga fansat, të cilët i urojnë suksese në këtë sipërmarrje të re.

View this post on Instagram

Coming Soon…. @shoesbyadelina

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

CLOSE
CLOSE