• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Vjehrri dhe vjehrra surprizojnë Mihrije Brahën

Mihrije Braha dhe bashkëshorti i saj,?Naim Abazi, kanë qenë të ftuarit e kësaj jave në emisionin “n’Kosovë Show”. Çifti është surprizuar pasi në studion e emisionit u shfaqën prindërit e Naimit. Vjehrri dhe vjehrra e Mihrijes zgjodhën fjalët më të mira për nusen e tyre duke e lënë këngëtaren pa fjalë dhe shumë të emocionuar.