• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VITI I RI/ E vërteta e anullimit të koncertit, reagon Enca Haxhia

‘Dua të kaloj natën e vitit të ri me familjen’. Ishin këto fjalët e Encës, me të cilat tregoi të vërtetën e anullimit të koncertit të saj në Zvicër me datë 31. Por media të ndryshme e hodhën poshtë këtë gjë, duke e cilësuar si gënjeshtër të këngëtares e duke u shprehur se koncertin e ka anulluar vetë clubi, për shkak të dështimeve të njëpasnjëshme të Encës. Por duket se kjo gjë nuk është aspak e vërtetë dhe vetë këngëtarja ka reaguar duke përgënjeshtruar çdo gjë. Ajo ka postuar deklaratën e vetë lokalit ku do kalonte natën e ndërrimit të viteve, të cilët shkruajnë se koncertin e ka anulluar Enca me menaxherin e saj për asryet e tyre. Enca duket se do të ketë një 2017 plot me impenjime, ndaj kjo është një nga arsyet që ka vendosur që Vitin e Ri ta kalojë pranë familjes./revistawho.com

 

15801571_10211707132893176_1291168188_nenca_1483099475-7647696