• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Vitet kanë ndalur për Rozana Radin, këngëtarja zbulon moshën në ditën e saj të lindjes

Këngëtarja e njohur, Rozana Radi, ka një karrierë të gjatë nê televizion dhe është një nga më të pëlqyerat për talentin dhe karizmën e saj. Sot ajo feston ditën e lindjes dhe ka zbuluar me anë të një postimi moshën e saj. “Në këto 41 vite më e mira që kam bërë për veten time është jeta”, shkruan ajo në foton ku shfaqet me një fustan që i nxjerr në pah format elegante trupore. Duket se vitet kanë ndaluar për këngëtaren e njohur, pasi koha kalon por ajo mbetet gjithmonë mjaft në formë.