• youuinsttaaffccbb
TEST
Seks

Vit i Ri, pozicione të reja. Përgatitu ta fillosh vitin nxehtë

Në mungesë të festave e clubeve, ky Vit i Ri do të festohet nga të gjithë në shtëpi. E me këtë rast Cosmopolitan ka përgatitur një listë me 10 pozicione seksi për çiftet që do e presin Vitin e Ri në shtrat.

1.Bëjeni të ndihet special partnerin tuaj.

2.Gjithashtu ai duhet të bëjë të njëjtën gjë me ty.

3.Nëse po festoni vetëm, kënaqeni vetë veten tuaj me një dildo.

4.Kur të zgjoheni në mëngjesin e vitit tjetër, do jeni paksa dembelë dhe të përgjumur nga nata e mëparshme prandaj ky pozicion ju vjen në ndihmë.

5.Pozicion me këmbët lart për një depërtim më të thellë që do t’ju çojë direkt në 2021-shin.

6.Provoni edhe këtë pozicion që do e kënaqte partnerin tuaj. Për më shumë, partneri mund t’ju gjuajë në shuplaka (nëse e pëlqeni këtë gjë), por kjo varet sa mirë jeni sjellë këtë vit.

7.Nëse në listën për të provuar gjëra të reja keni vendosur edhe seksin anal, atëherë provojeni në këtë pozicion sepse do e keni më të lehtë si për herë të parë.

8.Një tjetër pozicion që nuk ka nevojë për shtrat.

9.Nëse jeni duke parë Netflix, do ta shijonit shumë filmin me këtë pozicion të rehatshëm.

10.Një tjetër pozicion i ri dhe argëtues është edhe ky që ngjason me “doggy style”.