• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Vishu si ‘meme’, këto fustane me stampime janë çdo gjë që ju duhet

Në një periudhë të caktuar, ishin shumë në modë bluzat me stampime dhe sigurisht gjëja e vetme që shihnim kur e blinim, ishin pikërisht shprehjet e stampuara. Këtë vit, ka ndryshuar pak ky trend, pasi në vend të tyre kanë ardhur fustanet me stampim. ‘Viktor&Rolf’ na kanë sjellë një koleksion tepër qesharak që do të na ndihmojë të kthehemi në ‘meme’ dhe ju mund ta shihni këtu:

Kur po ikën në një mbledhje për diçka që mund të lajmërohej edhe nga ‘e-mail’

Diçka që mund ta vishni gjatë gjithë kohës në vitin 2019

Kur përpiqesh të bësh një foto për ‘Instagram’

Ku mund ta porosisim?

Një fustan perfekt për Shën Valentin

Diçka që mund të veshësh në varrimin e ish-it/revistawho.com