• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Who VIP

VIP-at shqiptarë përshkruajnë jetën e tyre seksuale me një titull filmi

Moderatorja dhe këngëtarja Eneda Tarifa, ka postuar një foto  në llogarinë e saj të Instagram gjatë ditës së sotme në të cilën shkruhet: “Përshkruani jetën tuaj seskuale duke u bazuar në një titull filmi”.  Vetë Eneda ka treguar se jeta e saj seksuale ka titullin “Fast and Furious”.

Kaq ka mjaftuar për ta konsideruar postimin e moderatores një zbulim interesant dhe argëtues rreth personazheve të famshëm publik. Kjo pasi në postimin e saj ka nisur loja ku ndjekësit, ndër ta disa personazhe të njohur, kanë treguar titullin e jetës së tyre seksuale bazuar në një titull filmi.

Xhemi Shehu: “Borëbardha dhe 7 Xhuxhat”

Gaz Paja: “Gjigandi i Rodit”

Elton Deda: “Shtigje Lufte”

Salsano Rrapi: “Brazdat”

Tergita Gusta: “Scent of a Woman”

Isli Islami: “I vetmi në shtëpi”

1280619731filmivipa