• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

‘VIP’-at që kanë bërë tatuazh të veçantë në nder të personit të zemrës

Tatuazhet në shumë raste janë një formë e mirë për të shprehur dashurinë ndaj një personi shumë të afërt. Mjafton një shkronjë, inicialet apo gjithë emri, si për t’i treguar personit të zemrës se do të kem gjithmonë me vete. Të njëjtën gjë kanë bërë edhe shumë personazhe të njohur të botës së ‘showbiz’-it, edhe pse një pjesë e tyre pas disa kohësh janë detyruar t’i fshijnë ose mbulojnë me një tjetër tatuazh për shkak të prishjes së marrëdhënies.

Chris Brown ka bërë tatuazh portretin e ish-partneres së tij Karrueche Tran.

Beyonce në gishtin e unazës bëri të njëjtin tatuazh si partneri i saj Jay Z. Ata bën tatuazh numrin katër, që nënkupton ditën e tyre të martesës, 4 prill 2008.

Tyga vazhdon të mbajë në krahun e tij emrin e Kylie Jenner.

Reperi amerikan Safaree Samuels ka bërë tatuazh portretin e Nicki Minaj. Por pasi Nicki u lidh me reperin tjetër, Meek Mill, Safaree u detyrua që portretin e saj ta mbulonte me disa trëndafila.

Amber Rose bëri tatuazh në krahun e saj portretin e ish-bashkëshortit, Whiz Khalifa. Pas ndarjes edhe ajo e mbuloi imazhin e tij me disa lule.

Ish-bashkëshorti i Jennifer Lopez, Marc Anthony bëri tatuazh emrin e këngëtares tek pjesa e kyçit të dorës.

Pasi Marc dhe JLO u divorcuan, ai e zëvendësoi emrin e saj me pseudonimin e partneres së re. /revistawho.com