• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

VIP-at janë si ne dhe këto foto nga përditshmëria e tyre sapo na e vërtetuan

Personazhet publikë janë gjithmonë në qendër të vëmendjes, por përditshmëria e tyre sado e thjeshtë mund të jetë, duket sikur ka diçka shumë ndryshe nga e jona. Por e vërteta nuk është kështu. Disa foto të thjeshta, të kapura nga paparacët në momente nga më të ndryshmet na kanë treguar se çdo gjë që ata bëjnë përtej kamerave është mëse normale dhe e thjeshtë. Ata blejnë dhe presin në radhë për të paguar, marrin ushqimin e mbetur nga restorantet që vizitojnë, ose ndalojnë në rrugë për të blerë akullore. Të gjitha këto momente janë dëshmuar me foto dhe në qendër të tyre janë yjet e ‘hollywood’. / revistawho.com