• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Vijon moti me vranësira e reshje shiu në Shqipëri

Shqipëria vijon të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti sot parashikohet të mbajë me reshje shiu të herëpashershme e prej orëve të paradites reshjet në veri e qendër të vendit do të ndërpriten për t’i lënë vendin kthjellimeve. Reshjet e shiut do të mbeten të në zonat malore dhe në jug. Temperaturat për ditën e sotme do të luhatën nga 15 deri në 21 °C./revistawho.com